Obrączki wyjątkowe jak uczucie…


pierścionki zaręczynowe ze złota Piotrków BełchatówObrączki
, które znajdą Państwo w naszej ofercie są równie wyjątkowe jak uczucie, które doprowadza dwojga ludzi przed ołtarz. Są symbolem wzajemnej miłości, który towarzyszy im przez resztę życia, przypominając o złożonej przysiędze, dlatego ich wybór jest tak ważny.

Posiadamy bogaty wybór obrączek, pośród których znajdują się zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wzory. Stale poszerzamy naszą ofertę, podążając za najnowszymi trendami mody. Naszym Klientom dajemy możliwość wyboru spośród gotowych wzorów bądź stworzenie niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju obrączek według własnego projektu.

Wszystkie obrączki wykonujemy z wysokiej jakości złota* (* istnieje również możliwość wykonania obrączek z powierzonego złota), w trzech możliwych kolorach żółtym, białym i różowym. Łączenia różnokolorowych elementów wykonane są w oparciu o najnowsze technologie, co gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości oraz estetyki.

Obok koloru obrączek pozostawiamy naszym Klientom wybór szerokości, profilu oraz ewentualnej oprawy szlachetnym kamieniem. Można również wypolerować lub zmatowić dowolny fragment obrączki według uznania.

Jak Państwo zauważyli istnieje nieskończenie wiele możliwości na stworzenie wymarzonych obrączek. Ich wybór to pierwsza wspólna, tak ważna decyzja na resztę życia, dlatego z przyjemnością posłużymy Państwu fachowym doradztwem w doborze tych najbardziej odpowiednich. Doradzimy optymalny wybór obrączek w wybranym przedziale cenowym. Pomożemy dobrać odpowiedni rozmiar i wzór pasujący do dłoni. Podpowiemy jak wybrać trwałe oraz spełniające Państwa oczekiwania obrączki.

Unikalność wybranych przez Państwa obrączek podkreśli indywidualny grawer. Narzeczeni, chcąc upamiętnić najważniejszy w ich życiu dzień decydują się na wygrawerowanie na swoich obrączkach daty ślubu, swoich imion, inicjałów lub jakiegoś pieszczotliwego zwrotu. Ten indywidualny wybór pozostawiamy Państwu. Jedyne ograniczenie stanowi powierzchnia obrączki.

Dla naszych klientów pierwsze powiększenie, pomniejszenie, a także odświeżenie obrączek wykonujemy gratis (niezależnie od daty zakupu).